💙Кіного💛 » Серіали » Сховай мене (2023)

Сховай мене (2023)

0/5 (0 гол.)
IMDB: 4.5
Сховай мене (2023)
1 сезон, 52 серія
Рік випуску: 2023
Країна: Туреччина
Тип: серіал
Жанр: драма
Тривалість: 45 хв
Якість: 720p
Режисер: Nadim Güç
Актори: Uraz Kaygilaroglu, Cemre Baysel, Senay Gürler, Ceyda Duvenci
Іноді доля виявляється жорстокою до нас. Вона постійно підкидає серйозні випробування, які необхідно долати через біль, зусилля і терпіння. Мете – центральний персонаж цієї історії. Чоловік зумів досягти певних успіхів у житті. Він дуже вмілий у всьому, за що б не брався. Харизма у головного героя на найвищому рівні. Головний персонаж у особистому житті успішний, адже він користується популярністю серед жінок. Багато красунь претендували на серце Мете, але той не поспішає вибирати якусь одну, щоб заводити сім'ю. Все в особистому житті героя цілком влаштовує. Він не має наміру щось змінювати. У долі на головного персонажа свої плани. Його звичне життя круто змінюється, коли той стикається з незвичайною дівчиною. Мете одразу ж відчув до неї якесь незрозуміле тяжіння, великі почуття. Головний герой зрозумів, що його дуже тягне до дівчини. Вона пережила чимало поневірянь та страждань, проте тепер, коли поряд є Мете, героїня відчуває, що може бути щасливою. У житті чоловіка з'являється ще одна жінка. Вона виявляє до нього симпатію, проте Мете належить зробити доленосний вибір.
Переклад: субтитри | Ukrainian aile production
Цей матеріал доступний на всіх пристроях: ipad, iphone, android та smartTV.

Дивитися серіал Сховай мене (2023) онлайн

Плеєр 1 Плеєр 2 Плеєр 3 Плеєр 4
0/5 (0 гол.)
УВАГА! Скоро всі піратські сайти випадають з Google, рекомендуємо додати сайт у закладки, щоб не втратити Ctrl+D
Коментарі: 0
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent