💙Кіного💛 » Фільми » Моє прекрасне весілля (2024)

Моє прекрасне весілля (2024)

0/5 (0 гол.)
IMDB: 4.4
Моє прекрасне весілля (2024)
Рік випуску: 2024
Країна: США
Тип: фільм
Жанр: комедія, романтичний, драма
Тривалість: 1 год 40 хв
Якість: 1080p
Режисер: Роджер Камбл
Актори: Alex Aiono, Libe Barer, Стівен Бауер, Ніл Бішоп, Micky Dartford, Rob Estes, Génesis Estévez, Вірджинія Ґарднер, Jack Hesketh, Emmanuel Kabongo, Declan Michael Laird, Austin North, Ділан Спроус, Тревор Ван Уден
Еббі і Тревіс молоді, красиві, темпераментні й азартні. Після однієї дуже відв'язної нічної вечірки в божевільному Лас-Вегасі вони прийшли до тями і згадали, що одружилися.

І раз це сталося, то потрібно йти до кінця - насолодитися божевільним вчинком і вирушити в незабутню весільну подорож до спекотної колоритної Мексики.

Розіславши запрошення всім друзям і спакувавши валізи, парочка поїхала в райське містечко. Однак там на них чатуватимуть непередбачувані спокуси і навіть небезпеки. Чи зуміє новоспечене подружжя встояти проти примх курорту, навчитися розуміти одне одного та знаходити компроміси в складних ситуаціях?
Переклад: професійний дубльований | TS
Цей матеріал доступний на всіх пристроях: ipad, iphone, android та smartTV.

Дивитися фільм Моє прекрасне весілля (2024) онлайн

Плеєр 1 Плеєр 2 Плеєр 3 Плеєр 4 Трейлер
0/5 (0 гол.)
УВАГА! Скоро всі піратські сайти випадають з Google, рекомендуємо додати сайт у закладки, щоб не втратити Ctrl+D
Коментарі: 0
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent